טיפול בצלוליט

צלוליט הוא אחד המצבים האסתטיים הנפוצים ביותר בקרב נשים (גם גברים סובלים מהתופעה) וזהו גם אחד המצבים שמטופלות רבות היו שמחות "להיפטר" ממנו. הוא מצב פיזיולוגי המאפיין אזורים בגוף כמו הישבן והירכיים ובמסגרתו נראה שיש מצבורי שומן קטנים מתחת לעור וזה יוצר מראה מחוספס, עם גומות ולא אחיד של העור. במרכז אופטימל לרפואה אסתטית ואיכות חיים מציעים כמה טיפולים אשר מאפשרים שיפור במצב של צלוליט, הכל על בסיס מכשור טכנולוגי מתקדם ועל ידי אנשי מקצוע מובילים בתחום.

הגורמים לצלוליט – בתמציתיות

 

הגורמים להיווצרות הינם מגוונים וכוללים למשל שינויים במטבוליזם, גורמים הורמונאליים, גורמים גנטיים, הרגלי פעילות גופנית, זרימת דם ונוזלים בגוף, ורמת סטרס גבוהה. לרפואה כיום אין תשובה ברורה אצל אלו נשים יתפתח מצב של צלוליט ואצל אלו נשים לא, כמו כן אין תשובה חד משמעית מה לעשות או לא לעשות כדי לצמצם את הסיכון לתופעה.
 
 

ירידה במשקל / הצרת היקפים

אם את סובלת מעודף משקל ברמה גבוהה יחסית, אז ירידה במשקל ותהליך מוסדר ויעיל של הצרת היקפים עשוי בהחלט להפחית את מצב הצלוליט בגופך. יש ללוות את התהליך באכילה בריאה ופעילות גופנית נכונה וכמו כן ניתן לשלב טיפולים אסתטיים מקצועיים להצרת היקפים, למשל שיטת CoolTech או שיטת EBT המוצעות למטופלות במרכז אופטימל. יש לציין כי ירידה במשקל ופעילות גופנית לבדן לא יעלימו אותו ולרוב תידרש מעורבות מקצועית וחיצונית כלשהי.

טיפולי לייזר ורדיו-תרפיה

שיטה המראה סימנים מבטיחים מאוד בטיפול בצלוליט וכוללת שימוש בקרני לייזר ייעודיות וגלי רדיו בתדרים מסוימים. ישנן מערכות לייזר ומערכות רדיו-תרפיה נפרדות וישנן מערכות המשלבות בין הטכנולוגיות. המכשור הטכנולוגי הזה כולל אלמנטים של עיסוי ושיפור הזרימה ברקמות, עבודה ברמה העמוקה של הרקמות, המסה של גומות השומן התת עוריות וכן הלאה. הטיפול מצריך סדרות טיפולים.

שאיבת שומן

ישנם אנשים הפונים לטיפול שאיבת שומן גם כדי לטפל בצלוליט. באמצעות צינוריות דקות, אמצעי פירוק שומן ומערכת שאיבה עדינה מסירים שומן עודף מאזורים מסוימים. הטיפול לא משמש בעיקרו לצלוליט ובמקרים מסוימים אף עלול להחמיר את מראה, אך כיום ישנן טכניקות שגם שואבות ומסירות את השומן וגם ממצקות ומהדקות את העור תוך כדי. שיטות אלו מציעות תוצאות משופרות בהקשר לצלוליט.

טיפול חיצוני לעור

קרמים מקצועיים, המכילים למשל רטינול איכותי, נמרחים על העור ברמה החיצונית ובמקרים מסוימים מספקים שיפור במצב הצלוליט לאחר כמה חודשי יישום.

טיפולי אולטרא-סאונד

מכשירי אולטרא-סאונד (על קול) משמשים גם בתחום הרפואה האסתטית. גלי קול מיושמים על הרקמות הרלוונטיות במטרה לפרק שומן תת עורי, להצר היקפים וגם לשפר את המראה הכללי של העור והאזור, כולל במצבי צלוליט.

מזותרפיה

אחד מהטיפולים המבטיחים והפופולאריים ביותר בתחום הרפואה האסתטית. ההליך כולל הזרקה של כמויות מדודות וקטנות של תמיסות מיוחדות – המבוססות על צמחים, ויטמינים ומינרלים וחומרים פוטנציאליים נוספים – מתחת לעור. במצבים שונים ובהם צלוליט, הטיפול מראה תוצאות טובות ובצורה יחסית מהירה ולא פולשנית.

עיסויים ייעודיים

שיטות עיסוי ייעודיות ודי נמרצות מציעות סיוע מסוים בהתמודדות עם צלוליט ושיפור מראה העור באזורים הרלוונטיים, זאת דרך שיפור בזרימת הדם והלימפה, פירוק שומן תת עורי, ניקוז רעלים מהאזור והפחתת סטרס.

סובלת מצלוליט ורוצה להיפטר ממנו ולקבל עור חלק, רענן ואסתטי?
פני היום למרכז אופטימל לפרטים נוספים
לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות
חייגי 077-316-7507